Pont röhögőgörcsöt kaptam, amikor hallottam ezt a szót először.
Utólag viszont már értem, hogy mire van és való ez az egész. Úgy tudom, hogy a különböző kutyasulikban más tematikával folyik ez a fajta oktatás.
Ahova mi jártunk, ott a kezdeti szocializáció és a gazdik oktatása volt a középpontban. Mivel nem első kutyás gazdik vagyunk, így sok újat nem hallottunk.
Viszont Lucy nagyon imádta az egészet. Rohangálni a többi babával, illetve hogy ilyenkor csak ő volt számunkra a középpontban.
No meg hát itt találkozott életében először kuszóval, amit akkor még nem tudtunk mennyire szerves része lesz az életének.
Biztosra veszem, hogy nagy szerepe volt abban, hogy Lucy remekül kijön a többi kutyával. A legtöbbel…




